آموزش

مژده ای بزرگ به خوانندگان وبلاگ !

Print Friendly, PDF & Email

http://sistemasunefa.comule.com/wp-content/uploads/ubuntu-logo.jpg

به شما خوانندگان عزیز مژده میدم که :‌ تیم نویسندگان وبلاگ هر روز قویتر میشه و افراد حرفه ای بیشتری در خدمت شما خواهند بود .

و مژده دیگه این که این وبلاگ با کمک دوستان شما داره یک مرجع آموزشی قوی برای تمامی رده ها از حرفه ای تا مبتدی میشه و امیدواریم که هر روز بر نویسندگان این وبلاگ افزوده بشه و بتونیم در خدمت جامعه اوپن سورس فارسی زبان  باشیم !

چند روز پیش یک نویسنده جدید به تیم وبلاگ اضافه شد تا مطالب وبلاگ هم از نظر کیفی و هم از لحاظ کمی بهتر بشه .

 

http://1.gravatar.com/avatar/f09842a7747885f4729501b7a4f0c26b?s=32&d=http%3A%2F%2F1.gravatar.com%2Favatar%2Fad516503a11cd5ca435acc9bb6523536%3Fs%3D32&r=G

معرفی نویسنده جدید با نام سعید از زبان خودش :‌

اسم کامل من امین اسعدیان هست اما همه سعید صدام میکنن . مهندسی عمران خوندم و کلا علاقه زیادی به کامپیوتر و نت دارم. مخصوصا علاقه زیادی به open source دارم. کلا عاشق اوبونتو و آندروید و وردپرس هستم . از طراحی با فتوشاپ هم لذت میبرم البته اگه وقتش باشه . متعهل هستم و 26 سالمه.

 

(آقای اسعدیان تازه کارشون رو توی وبلاگ شروع کرده ولی از صمیم قلب و با تمام وجود از ایشون به خاطر زحماتشون و مطالبشون تشکر می کنم و امیدوارم که بتونیم زحماتشون رو با ادامه دادن راهشون و عقایدشون جبران کنیم .

همیشه با نظرات و انتقادات خود به ما در بهبود وبلاگ کمک کنید .

اگر کسی میل به همکاری داره با ایمل من تماس بگیره و نحوه همکاری خودش رو ذکر کنه ( بدون شک استقبال خواهد شد )

gmhosseini@yahoo.com

شما هم می تونین با معرفی این وبلاگ به دوستان خودتون در این راه سهمی داشته باشین و کمکی بزرگ به جامعه آموزشی اوپن سورس فارسی کنید ! با سپاس فراوان :  حسینی )

Tags

Related Articles

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close