اخبار

شروعی دوباره !‌

Print Friendly, PDF & Email

با سلام خدمت تمامی عزیزانی که سایت لینوکس سیزن رو دنبال می کنند و قابل توجه کسانی که چشم انتظار نابودی سایت ما هستند .

تغییرات زیاد در سایت و مشکلات فراوان در این زمینه مثل مشکلات تغییر هاستینگ و برگشت به هاست قبل و مهمتر از همه دوستانی که سعی بر نابودی سایت ما رو داشتند در این چند مدت این ما رو خیلی اذیت کرد.

ما در سایتمون هیچ نوع منافع مادی نداشتیم و هیچ وقت نخواهیم داشت و هرگز برای پول کاری نکردیم , تا حالا هر کار کردیم خرج وقت و پول بود برای جامعه ی علاقه مند اوپن سورس ایران.

به هیچ سیستم عامل دیگه ای بی احترامی نکردیم , به هیچ کسی آسیبی نرسوندیم  , هیچ وقت منافع فردی رو نخواستیم, به همه کمک کردیم و هیچ کسی از ما بدی ندیده و اگر دیده اعلام کنه تا بتونیم اون رو جبارن کنیم.

چرا ؟‌چرا به این سایت و به دوستان خودتون و با کسانی که به شما کمک می کنند دشمنی می کنین ؟‌

زیبا گفت شاعر :‌

من از جهان بي تفاوتي فکرها و حرف ها و صداها ميآيم

و اين جهان به لانه ي ماران مانند است

و اين جهان پر از صداي حرکت پاهاي مردميست

که همچنان که ترا ميبوسند

در ذهن خود طناب دار ترا ميبافند

شخصا یکی از شخصیت های مشهور هکر رو دوست دارم ولی از هکرها متنفرم !‌ از هکرهایی که مثل اون نیستند !‌

همه می دونید کار  من شبکه است و خوشبختانه هیچ وقت به دنبال یادگیری هک نرفتم و هنوز در خودم ندیدم که بتونم از این ابزار به درستی استفاده کنم ,دانش  هک می تونه ابزار مفیدی باشه برای بالا بردن امنیت و online casino می تونه عکس این باشه , ابزاری برای گرگ بودن !‌

این چند مدت که در سایت مطلب نمی نوشتم در این فکر بودم که چطور می تونم این راه رو ادامه بدم با وجود این همه دوست که سعی بر نابودی سایت دارن !‌

هاستی که ما خریداری می کنیم به هیچ وجه هاست مرغوب و امنی نیست,  ما  به قدر کافی مشکلات داریم و خواهشی که از شما دارم اینه که شما نمک دیگه به زخم ما نپاشین.

امن نبودن هاست ما دلیل بر لینوکسی بودن یا اوپن سورس بودن سایت ما نیست و نیاز نیست قدرت هک خودتون رو با سایت ما امتحان کنید , چون دارین یک هاست ارزون رو امتحان می کنید .

باز هم میگم اگر کسی از سایت ما یا دوستانی که در سایت مطلب می نویسند بدی دیده یا کینه ای داره اون رو ذکر کنه , سعی می کنیم بتونیم اون رو جبران کنیم.

ایمیل سایت :

linuxseason.ir@gmail.com

 

Related Articles

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close