اخبار

مارک شاتل ورث گفت “اوبونتو ۱۴.۰۴ آماده ی استفاده است !”

This section contains some shortcodes that requries the Jannah Extinsions Plugin. You can install it from the Theme settings menu > Install Plugins.
Print Friendly, PDF & Email

مارک شاتل ورث گفت “اوبونتو ۱۴.۰۴ آماده ی استفاده است و این نسخه بسیار پایدار است”

اوبونتو ۱۴.۰۴ هنوز در حال تست است و در ماه های آینده نسخه های بتای این سیستن عامل منتشر خواهد شد و در حال حاضر تنها نسخه ها ی آلفا ۱ و آلفا ۲ منتشر شده اند .

توسعه دهندگان شرکت کنونیکال گفته اند که اوبونتو ۱۴.۰۴ نسخه ی آلفا ۲ یکی از بهترین توسعه های شرکت کنونیکال از اول پیدایش این شرکت بوده است و مارک شاتل ورث  پیشنهاد می کند همه ی مردم نسخه ی آلفا ۲ را تست کنند تا باگ های کوچک این سیستم عامل پیدا و گذارش شود.

گوشه ای از سخنان مارک شاتل ورث :

” البته تست من کوچگ و سریع بوده است ولی من در این تست کوچک پیشرفت های قابل ملاحظه ای در برنامه هایی همچون LibreOffice , Firefox و Chromuim دیدم. من شرط می بندم تیم توسعه ی فعلی اوبونتو ۱۴.۰۴ لایق قدر دانی است . این نسخه اینقدر پایدار است که بتوان از آن برای نسخه های دسکتاپ یا به صورت لایو و یا بر روی فلش مموری استفاده کرد. تصاویری هم از تست این نسخه بر روی سروها موجود است ”

اوبونتو ۱۴.۰۴ نسخه ی بتا در تاریخ بیست و هفتم مارچ ۲۰۱۴ منتشر خواهد شد و نسخه ی پایدار اوبونتو ۱۴.۰۴ در تاریخ هفدهم آپریل ۲۰۱۴ انتشار خواهد یافت.

[button color=”black” size=”medium” link=”http://cdimage.ubuntu.com/daily-live/current/” ]سایت دانلود آخرین نسخه ی تست اوبونتو ۱۴.۰۴[/button]

Tags

Related Articles

Close