آپدیت نرم افزاری

کنترل ،هدایت و تعمیر رایانه با TeamViewer 9

This section contains some shortcodes that requries the Jannah Extinsions Plugin. You can install it from the Theme settings menu > Install Plugins.
Print Friendly, PDF & Email

TeamViewer  نرم افزاری است برای کنترل، هدایت، و تعمیر رایانه ها  از راه دور از طریق وصل دو رایانه با کمک شبکه اینترنت  . این نرم افزار متعلق به شرکت آلمانی “TeamViewer GmbH”  است . تا چندی پیش فقط قابل خرید بود ولی اکنون میتوان آنرا برای مصارف شخصی به رایگان دانلود و استفاده کرد. دو کاربر میتوانند با نصب و بکار گیری این نرم افزار و رد و بدل رمزهای عبور، رایانه‌های خود را به طوری با یکدیگر مرتبط سازند که یک کاربر (طرف فعال) تصویر مانیتور کاربر دیگر را از دور ببیند و به تمامی محتوای رایانه او دسترسی داشته باشد. با کمک این برنامه امکانات وسیع آپلود و دانلود نرم افزار هم مهیا میشود. این نرم افزار از کارساز پراکسی  (Proxy)، فایروال  و  برگردان آدرس شبکه  (NAT) براحتی عبور میکند.

برای نصب مراحل زیر را انجام دهید :

سیستم 32 بیتی  :                                                                                                                                                                                   

سیستم 64 بیتی :

لینک دانلود نرم افزار از سایت  TeamViewer :

[button color=”blue” size=”medium” link=”http://www.teamviewer.com/en/download/linux.aspx” ]TeamViewer[/button]

http://linuxseason.ir/wp-content/themes/sahifa/timthumb.php?src=/wp-content/uploads/2012/08/504x250xteamviewer_oneiric_2_thumb.png.pagespeed.ic_.ni3TBoqH_2.png&h=330&w=660&a=c

Related Articles

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close