معرفینرم افزار و بازی

OpenShot Video Editor ابزار ویرایشگر ویدئویی قوی و اوپن سورس

This section contains some shortcodes that requries the Jannah Extinsions Plugin. You can install it from the Theme settings menu > Install Plugins.
Print Friendly, PDF & Email

 

اپن‌شات یک نرم افزار آزاد  برای ویرایش فیلم  در محیط لینوکس  می‌باشد. این پروژه توسط جاناتان توماس در آگوست ۲۰۰۸ ایجاد شد و هدف آن طراحی یک ویرایشگر ویدئویی آزاد، با رابط کاربر پسند و پایدار بود. از ویژگی‌های مهم این نرم‌افزار می‌توان به توانایی یکپارچه‌شدن با اینک اسکیپ  و بلندر اشاره کرد. اپن‌شات قابلیت کار با فیلم‌های اچ دی  را داراست و می‌تواند رنگ‌بندی و نور فیلم را تنظیم کند. امکان افزودن جلوه به فیلم نیز وجود دارد. سرعت پردازش (رندر) فیلم در این نرم‌افزار بسیار بالاست.اپن‌شات با مجوز جی پی ال  نسخهٔ ۳ یا بالاتر best online casino ارائه می‌شود و در حال حاضر تنها در سیستم‌عامل  لینوکس  قابل استفاده است.

 

برای  نصب OpenShot Video Editor  به  دو روش انجام دهید :

روش اول :

شما میتوانید از لینک زیر  آن را دانلود کنید .  پس از  دانلود ، با استفاده از نوشتن دستور زیر در ترمینال آن را نصب کنید :

[button color=”blue” size=”medium” link=”http://openshot.org/download/” ]دانلود آخرین نسخه ی OpenShot از سایت سازنده[/button]

در متن به جای Packagename نام فایل دانلود شده را قرار دهید!

روش دوم ( نصب از طریق PPA ) :

openshot-1

 

openshot-2

Related Articles

Close