شروعی دوباره !‌

Print Friendly

با سلام خدمت تمامی عزیزانی که سایت لینوکس سیزن رو دنبال می کنند و قابل توجه کسانی که چشم انتظار نابودی سایت ما هستند .

تغییرات زیاد در سایت و مشکلات فراوان در این زمینه مثل مشکلات تغییر هاستینگ و برگشت به هاست قبل و مهمتر از همه دوستانی که سعی بر نابودی سایت ما رو داشتند در این چند مدت این ما رو خیلی اذیت کرد.

ما در سایتمون هیچ نوع منافع مادی نداشتیم و هیچ وقت نخواهیم داشت و هرگز برای پول کاری نکردیم , تا حالا هر کار کردیم خرج وقت و پول بود برای جامعه ی علاقه مند اوپن سورس ایران.

به هیچ سیستم عامل دیگه ای بی احترامی نکردیم , به هیچ کسی آسیبی نرسوندیم  , هیچ وقت منافع فردی رو نخواستیم, به همه کمک کردیم و هیچ کسی از ما بدی ندیده و اگر دیده اعلام کنه تا بتونیم اون رو جبارن کنیم.

چرا ؟‌چرا به این سایت و به دوستان خودتون و با کسانی که به شما کمک می کنند دشمنی می کنین ؟‌

زیبا گفت شاعر :‌

من از جهان بی تفاوتی فکرها و حرف ها و صداها میآیم

و این جهان به لانه ی ماران مانند است

و این جهان پر از صدای حرکت پاهای مردمیست

که همچنان که ترا میبوسند

در ذهن خود طناب دار ترا میبافند

شخصا یکی از شخصیت های مشهور هکر رو دوست دارم ولی از هکرها متنفرم !‌ از هکرهایی که مثل اون نیستند !‌

همه می دونید کار  من شبکه است و خوشبختانه هیچ وقت به دنبال یادگیری هک نرفتم و هنوز در خودم ندیدم که بتونم از این ابزار به درستی استفاده کنم ,دانش  هک می تونه ابزار مفیدی باشه برای بالا بردن امنیت و online casino می تونه عکس این باشه , ابزاری برای گرگ بودن !‌

این چند مدت که در سایت مطلب نمی نوشتم در این فکر بودم که چطور می تونم این راه رو ادامه بدم با وجود این همه دوست که سعی بر نابودی سایت دارن !‌

هاستی که ما خریداری می کنیم به هیچ وجه هاست مرغوب و امنی نیست,  ما  به قدر کافی مشکلات داریم و خواهشی که از شما دارم اینه که شما نمک دیگه به زخم ما نپاشین.

امن نبودن هاست ما دلیل بر لینوکسی بودن یا اوپن سورس بودن سایت ما نیست و نیاز نیست قدرت هک خودتون رو با سایت ما امتحان کنید , چون دارین یک هاست ارزون رو امتحان می کنید .

باز هم میگم اگر کسی از سایت ما یا دوستانی که در سایت مطلب می نویسند بدی دیده یا کینه ای داره اون رو ذکر کنه , سعی می کنیم بتونیم اون رو جبران کنیم.

ایمیل سایت :

[email protected]

 

??? ??????? ????? ????

متخصص لینوکس , سیسکو , Voip و میکروتیک. دوستدار نرم افزارهای آزاد , لینوکس , سیسکو , شبکه های کامپیوتری و شطرنج... ‏‫‏‫‏‏‫‏‫‏‫‏‫‏‫"خدایا به من زیستنی عطا کن که در لحظه مرگ بر بی ثمری‫ لحظه ای که برای زیستن گذشته است ،حسرت نخورم و مردنی عطا کن که در بیهودگی اش سوگوار نباشم."

شما احتمالا این مطالب را نیز دوست دارید...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *