مارک شاتل ورث گفت “اوبونتو ۱۴.۰۴ آماده ی استفاده است !”

Print Friendly

مارک شاتل ورث گفت “اوبونتو ۱۴.۰۴ آماده ی استفاده است و این نسخه بسیار پایدار است”

اوبونتو ۱۴.۰۴ هنوز در حال تست است و در ماه های آینده نسخه های بتای این سیستن عامل منتشر خواهد شد و در حال حاضر تنها نسخه ها ی آلفا ۱ و آلفا ۲ منتشر شده اند .

توسعه دهندگان شرکت کنونیکال گفته اند که اوبونتو ۱۴.۰۴ نسخه ی آلفا ۲ یکی از بهترین توسعه های شرکت کنونیکال از اول پیدایش این شرکت بوده است و مارک شاتل ورث  پیشنهاد می کند همه ی مردم نسخه ی آلفا ۲ را تست کنند تا باگ های کوچک این سیستم عامل پیدا و گذارش شود.

گوشه ای از سخنان مارک شاتل ورث :

” البته تست من کوچگ و سریع بوده است ولی من در این تست کوچک پیشرفت های قابل ملاحظه ای در برنامه هایی همچون LibreOffice , Firefox و Chromuim دیدم. من شرط می بندم تیم توسعه ی فعلی اوبونتو ۱۴.۰۴ لایق قدر دانی است . این نسخه اینقدر پایدار است که بتوان از آن برای نسخه های دسکتاپ یا به صورت لایو و یا بر روی فلش مموری استفاده کرد. تصاویری هم از تست این نسخه بر روی سروها موجود است ”

اوبونتو ۱۴.۰۴ نسخه ی بتا در تاریخ بیست و هفتم مارچ ۲۰۱۴ منتشر خواهد شد و نسخه ی پایدار اوبونتو ۱۴.۰۴ در تاریخ هفدهم آپریل ۲۰۱۴ انتشار خواهد یافت.

سایت دانلود آخرین نسخه ی تست اوبونتو ۱۴.۰۴

??? ??????? ????? ????

متخصص لینوکس , سیسکو , Voip و میکروتیک. دوستدار نرم افزارهای آزاد , لینوکس , سیسکو , شبکه های کامپیوتری و شطرنج... ‏‫‏‫‏‏‫‏‫‏‫‏‫‏‫"خدایا به من زیستنی عطا کن که در لحظه مرگ بر بی ثمری‫ لحظه ای که برای زیستن گذشته است ،حسرت نخورم و مردنی عطا کن که در بیهودگی اش سوگوار نباشم."

شما احتمالا این مطالب را نیز دوست دارید...